AK Parti’den İYİ Parti’ye Ziyaret

29/03/2018

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Kılıç, İYİ Parti İlçe Başkanı Oğuz Pamuk ve ilçe yönetimine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Kılıç ve ilçe parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İYİ Parti İlçe Başkanı Oğuz Pamuk ve ilçe yönetimine iade-i ziyarette bulundu. Parti binasındaki programda ziyaretçi heyetini Pamuk ve yönetimdeki arkadaşları karşıladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Şenol Kul, İlçe Başkanı Ali Kılıç ve yönetim kuruluna teşekkür eden İYİ Parti Terme ilçe Başkanı Oğuz Pamuk,” İlçemiz için siyaset yapıyoruz. İlçemizin gelişmesinde ve ilerlemesinde her zaman tek vücut oluruz. Bunun örneklerini 15 Temmuz ve santral sürecinde yaşadık. Nazik ziyaretleriniz için teşekkür ediyorum” dedi.

İYİ Parti Terme İlçe Başkanı Oğuz Pamuk’a görevinde başarılar dileyen Ak Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç Ana unsurlarının Terme ve Terme halkı olduğuna vurgu yaparak ilçe ve ülkenin zor günlerinde parti ayrımı yapılmaksızın gösterilen birliktelik ve dayanışmanın kendilerinden sonrada devam etmesi temennisinde bulundu.

Belediye ve ilçede tamamlanan, devam eden ve planlanan projeler ile ilgili bilgilendirmelerde bulunan Terme Belediye Şenol Kul, “Geçtiğimiz günlerde Oğuz bey ve yönetimini belediyemizde ve parti binamızda ağırlamıştık. Şimdi bizde iade-i ziyarette bulunuyoruz. Terme için üreten, üretmek isteyen, çalışan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler