Başkan Kul : “Aziz milletimizin başı sağolsun”

27/05/2017

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Ağrı'nın Tendürek Dağı bölgesinde terör örgütüne yönelik yürütülen operasyon da şehit olan hemşerimiz Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Özdemir için bir taziye mesajı yayınladı.

Başkan Kul mesajında şunları söyledi. “Ağrı'nın Tendürek Dağı bölgesinde terör örgütüne yönelik yürütülen operasyon da Şehit olan kahramanımız, yiğidimiz Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Özdemir kardeşimizi binlerce vatandaşımızın duaları ile son yolculuğuna uğurladık.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, şehidimizin değerli ailesine, yakınlarına, Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır diliyorum.” Dedi.

Ülkenin geleceğini karartmak isteyen eli kanlı terör örgütü karşısında Türk milletinin dimdik ayakta durmaya devam edeceğini vurgulayan Kul, "Tüm dünya bilsin ki bu ülke için gerektiğinde canımızı seve seve vermeye hazırız. Son çırpınışlarını sergileyen kalleş terör örgütüne gereken cevap en sert şekilde verilip, şehitlerimizin hesabı sorulacaktır. Bu vesileyle aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, bizlere emaneti olan ailelerine başsağlığı diliyorum. Terme’mizin, Samsun’umuzun ve aziz milletimizin başı sağ olsun" diye konuştu.

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler