Başkan Kul: Hedefimiz; Geleceğimiz Olsun

31/07/2017

Termespor yönetim kurulu toplantısında Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'u ağırladı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Miliç tesislerinde yapılan toplantıda konuşan Kul, “Hedefimiz; geleceğimiz ve gençliğimiz olsun, Asıl kalıcı olan geleceğimize yatırımdır” dedi.

Termespor yönetim kurulu toplantısı Samsun Büyükşehir Belediyesi Miliç tesislerindeki Terme evinde yapıldı. Toplantıya Termespor Kulüp başkanı Hüseyin Kambur, 2.Başkan Müslüm Çamuroğlu ve kulüp yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

KAMBUR’DAN BAŞKAN KUL’A TEŞEKKÜR
Termespor kulüp başkanı Hüseyin Kambur burada yaptığı açılış konuşmasında, “4 senedir yaptığım başkanlığım boyunca Belediye Başkanımız Şenol Kul'un destek ve katkılarıyla Termespor'umuzun marka değerini artırdık. Bu zamana kadar yapmış olduğu fedakarlıklarından dolayı kendisine şahsım ve kulübüm adına teşekkür ediyorum. Yeni sezon için yönetim kurulu olarak hedefimiz şampiyonluktur. Yeni ve güçlü bir ekibimiz var Belediye başkanımızın katkılarıyla bu sezon hedefimize ulaşacağız, dedi.

 

FARKLI TERMESPOR OLACAK
2. Başkan Müslüm Çamuroğlu Belediye Başkanı Şenol Kul’a teşekkür ederek “Bu akşam biz Termespor ailesini onurlandırdığınız için kulübüm ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Yönetim kurulumuz ile birlikte farklı bir Termespor'u ortaya koymanın planını yaptık. Termespor'u Terme insanıyla bütünleştirecek hamleler atmayı düşünüyoruz ve sonuçta şampiyon olarak sezon sonu tesislerimize kavuşmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

BAŞARILI OLACAĞIMIZA İNANCIM TAM
Termespor olağan toplantısına katılarak burada bir konuşma yapan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul yeni oluşan yönetim kurulunu tebrik etti. Farklı iş alanlarında bulunan sektöründe başarılı kişilerin Termespor yönetiminde yer aldığını dile getiren Kul, “Hedef, her zaman köklü takımların enerjisini ortaya koymasında araçtır. Göreve geldiğinden beri, öz veri ile çalışan Hüseyin Kambur 4 senedir görevini layıkıyla yerine getirmiş bir başkan olmuştur. Lakin, başarı ve başarısızlıklar gelip geçici ve her sene yenilenen bir eylemdir. Asıl olan kalıcı ve geleceğimize yatırımdır. Hedefimiz; geleceğimiz ve gençliğimiz olsun. Tesisleşme ve altyapı hamlesi önceliklerimizin arasında birinci olsun. Bu yönetim ile çok başarılı olacağımıza inancım tamdır” diye konuştu.

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler