Başkan Kul Muhtarlarla İftarda Buluştu

13/06/2017

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Muhtarlar Derneğinin organize ettiği iftar yemeğine katıldı.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul iftar yemeğinde mahalle muhtarları ile buluştu. Terme Muhtarlar Derneğinin organize ettiği ve mekselina restoranda yapılan iftar programına Belediye Başkan yardımcısı Sezai Uzun, Terme İlçe Emniyet Müdürü Lütfi Tanrıkulu, İlçe Jandarma Komutanı Başçavuş Nuh Yıldız, Terme Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Dinç ve mahalle muhtarları katıldı.

 

‘HİZMETİN TEMEL TAŞI’
İftara katılan muhtarlar ile uzun uzun sohbet eden Başkan Şenol Kul, iftar sofralarının birlik ve beraberliğin güçlenmesi için son derece önemli olduğunu söyledi. Muhtarların hizmetin ilk kademesi ve temel taşı olduğunu vurgulayan Kul, “Siz değerli muhtarlarımızla el ele vererek, gönül birliği içerisinde ilçemize hizmetin en güzelini, en mükemmelini sunmanın gayreti ve çabası içerisindeyiz. Sizlerle ve halkımızla kurduğumuz gönül köprüsü sayesinde ilçemizi emin adımlarla hedefe taşıyoruz. Terme’yi daha yaşanabilir, örnek bir ilçe haline getirme noktasındaki destek ve gayretleriniz için teşekkür ediyorum. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

 

‘KAPISINI, YÜREĞİNİ AÇTI’
Muhtarlar adına konuşan Terme Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Dinç katılımcılara teşekkür ederek, “Bizler muhtarlar olarak, hizmet için başta belediyeler olmak üzere diğer kurumların kapılarını aşındırmakla mükellefiz. Kapısını ve yüreğini her zaman bizlere ve halkına açan Belediye başkanımız Şenol Kul ve ekibine muhtarlarımız adına teşekkür ediyorum. Sizlerle böyle güzel bir günde, bir iftar yemeğinde bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Allah oruçlarınızı ve ibadetlerimizi kabul etsin” şeklinde konuştu.

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler