Başkan Kul ve Muhtar Şen’den Ev Ziyaretleri

11/11/2018

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, mahalle gezilerinde vatandaşların evlerini ziyaret ederek sorunlarını dinliyor.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, mahalle ziyaretleri kapsamında ilçenin Akçaykaracalı mahallesinde, mahalle muhtarı Musa Şen ile birlikte, ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

DERTLERE ORTAK OLUYORUZ
Başkan Kul ve Muhtar Şen akşam saatlerinde yaptığı mahalle gezilerinde hasta, yaşlı ve hac görevini tamamlayan vatandaşları ziyaret edip sorunlarını dinledi. Başkan Kul, bu ziyaretlerin süreceğini belirterek, "Mahalle gezilerimize devam ediyoruz. Çat kapı yaptığımız ev ziyaretlerinde hasta vatandaşlarımızla bir araya gelip geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Mağdur ihtiyaç sahibi insanlarımızın sıkıntılarını gidermeye çalışıyoruz. Mahalle muhtarımızın da eşlik ettiği bu ziyaretlerde vatandaşlarımızın dertlerine, sıkıntılarına ortak olamaya çalışıyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da mahalle gezilerimizi sürdürüp vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz" dedi.

MUHTAR ŞEN’DEN KUL’A TEŞEKKÜR
Akçaykaracalı mahalle muhtarı Musa Şen ise "Başkanımızın örnek davranışından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Nerede bir yaşlı, nerede bir gariban ve hasta varsa Başkanımız kendisine ulaşıyor ve ne gerekiyorsa yardımda bulunuyor. Başkanımızın başarılarının devamını diler bir kez daha kendisine teşekkür ederiz” diye konuştu.

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler