Başkan Kul’dan Mahalle Ziyaretleri

31/07/2017

Katılımcı belediyecilik anlayışıyla ilçenin ortak akılla yönetimine önem verdiklerini belirten Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme’lileri mahallelerinde ziyaret ederek talep, görüş ve önerilerini dinliyor.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, esnaf ziyaretlerinin yanı sıra halk günleri , istişare toplantıları ve mahalle ziyaretleri ile vatandaşlarla bir araya geliyor. Halkla sürekli istişare halinde bir yönetim anlayışı benimseyen başkan Kul ziyaretlerde vatandaşın taleplerini de yerinde dinliyor.

Başkan Kul, son olarak belediye meclis üyesi Sabri Arslan ve Ak Parti Terme ilçe yönetim kurulu üyesi Yaşar Kumcu ile birlikte ilçenin Cılar ve Akçay mahallelerini ziyaret ederek muhtar ve mahalle halkı ile bir araya geldi. Mahallelerde Terme Belediyesi tarafından çalışma yapılan bölgelerde incelemelerde bulundu.

 

TERME DEĞİŞİYOR
İlçeye yapılan ve yapılacak olan projeleri anlatan Başkan Kul, sadece bugüne değil geleceğe de yatırım yaptıklarının altını çizdi. Projelerle Terme'nin yükselen bir değer haline geldiğini belirten Kul, “Terme’de büyük bir dönüşüm hamlesini yürütüyoruz. Birçok alanda sürdürdüğümüz çalışmalarımızın bir kısmını tamamladık, bir kısmında ise çalışmalarımız devam ediyor. Halkımıza ne kadar hizmet götürürsek, halkımız bunun karşılığını en iyi şekilde veriyor, bunları da sözleriyle ifade ediyorlar. Vatandaşlarımızın bize olan güvenini şimdiye kadar boşa çıkartmadık, bundan sonra da çıkartmayacağız.” dedi.

Mahallelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkan Kul’a teşekkür eden mahalle muhtarları ve vatandaşlar ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler