Başkan Şenol Kul, Ankara’da Temaslarda Bulundu

29/08/2018

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, bir dizi ziyaret ve bazı temaslarda bulunmak amacıyla gittiği Ankara’da, ilçedeki devlet yatırımlarının hızlanması için görüşmelerde bulundu.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Ankara’da belediyenin yatırımlarını takip etmek amacıyla bir dizi ziyaretlerde bulundu. Kul, ziyaretler kapsamında İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürü Sebahattin Dökmeci’yi makamında ziyaret etti.

Başkan Kul, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile İller Bankası ziyaretinde Terme Belediyesi olarak vatandaşa yönelik hizmetlerin artarak devam edeceğini ve bu kapsamda Ankara’da yatırımların daha da hızlanması adına ziyaretler gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Ziyaretleri ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Kul, ” Belediyemiz ile ilgili projelerin takibi ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’da görüşme ve ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Terme ve bölgemizdeki konularda projelerin hızlandırılması konusunda istişare halindeyiz. Bilgi alışverişi ile projelerimize hayat veriyoruz" şeklinde konuştu.

Ziyaretlerde Başkan Kul’a AK Parti eski Terme ilçe yönetim kurulu üyesi Yaşar Kumcu’da eşlik etti.

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler