HAYKONFED’den Terme Belediyesi’ne Teşekkür

18/09/2018

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu (HAYKONFED) yetkililerini ağırladı.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, HAYKONFED yetkilileri ile makamında bir araya geldi. HAYKONFED Başkan Yardımcısı Haydar Özkan, Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcimiz Nihal ERKOÇ ve HAYTAP-Orkinos Derneği Terme Temsilcisi Nurten Candan'ın katıldığı ziyarette Başkan Kul'a federasyon çalışmaları hakkında bilgiler verilirken, sokak hayvanlarına yönelik Terme Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

YAŞAMDA YALNIZ DEĞİLİZ
İyi bir insan olmak, hayatı sevmek, mutlu olmak; insanı, doğayı, hayvanları yani yaşamı oluşturan her şeyi sevmekle başlar” diyen Başkan Kul, “İnsanoğlu yaşamda yalnız değildir, her şey insanlar için de değildir. İnsanın yeryüzünde ki varlığının sağlıklı koşullarda sürmesi, diğer canlıların da sağlıklı koşullarda varlıklarını sürdürebiliyor olmasına bağlıdır. Bizler de bu inançla yaz ve kış mevsiminin bütün olumsuzluklarına karşı can dostlarımızı korumaya ve yaşatmaya gayret gösteriyoruz. Terme Belediyesi olarak sokakta yaşayan tüm canlılarımız için sağlıklı ve mutlu bir yaşam için mücadele vermeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN KUL’A TEŞEKKÜR
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu (HAYKONFED) temsilcisi Haydar Özkan, duyarlı çalışmalarından dolayı Terme Belediyesine ve Başkan Kul'a teşekkür ederek, “Sokak hayvanlarına yönelik yaptığınız çalışmaları takip ediyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz. Her geçen gün daha güzle şeyler ve daha güzel adımlar atacağınızı düşünüyoruz. Modern bir barınak ve kısırlaştırma merkezi kurulması noktasında çalışmalarınızı bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler