Murat İnce Hemşerilerini Coşturdu

10/08/2017

Terme Belediyesi tarafından bu yıl 1'incisi düzenlenen yaz konserleri etkinlikleri kapsamında kapsamında sahne alan Murat İnce, hemşerilerini coşturdu.

Terme Belediyesi tarafından bu yıl 1.si düzenlenen yaz etkinlikleri kapsamında, Terme’li Anadolu rock müzik sanatçısı Murat İnce ve gurup Nalband hemşerileriyle buluştu. Performansıyla ve sesiyle konser alanını dolduran yüzlerce insanı büyülen Murat İnce, vatandaşlara keyifli dakikalar yaşattı

 

ÇOCUKLUK HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM
Hareketli parçaları ile Terme’li hayranlarını coşturan İnce, konser sonunda, "Bu gece memleketimdeyim. Çocukluk hayalimi gerçekleştirdim. Belediye Başkanı Şenol Kul başta olmak üzere Kültür ve sosyal işler müdürü Nuray Keleş ve Terme belediyesi ekibine teşekkür ediyorum. Sağ olsun çok güzel hizmetlerde bulunuyorlar ve bizlere sahip çıkıyorlar. Allah emeklerini zayi eylemesin. Terme Şenol Kul başkanımızın sayesinde çok güzel oldu, Allah'ın izni ile daha da güzel olacak” dedi.

 

TERME’LİLER EN GÜZELİNE LAYIK
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme’li vatandaşların yoğun alkışları ve tezahüratları eşliğinde sahneye davet edilerek bir konuşma yaptı.

Terme’nin potansiyel olarak çok değerli insanların olduğu bir ilçe olduğunu Murat İnce’nin de bu değerlerden biri olduğuna vurgu yapan Başkan Şenol Kul, “Terme’nin gerçek bir değeri olan Murat İnce kardeşimin göstermiş olduğu incelikten ötürü teşekkür ederim. Bu kalabalığı görünce Terme’nin değerlerine sahip çıktığını görüyorum. Sizler için bundan sonra da güzel ve anlamlı çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz. Bizim en başından beri bir iddia ve hayalimiz var. Terme ve Terme’liler her zaman her hizmetin en güzeline layıktır. Ben bu akşamın düzenlenmesinde emeği olan ekibime ve katılım sağlayan siz kıymetli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum' 'ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler