Ne Akdeniz, Ne Ege Burası Terme..

07/08/2017

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Terme’ye kazandırılan Miliç plajı sıcak yaz günlerinde vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Mavi Bayraklı plajlara akın eden vatandaşlar yaz sıcağını serin sularda atıyorlar. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, “Terme’de doğal bir turizm destinasyonu oluşturmak adına var güçleriyle çalışmalara devam edeceklerini belirterek, mavi bayrakları Miliç plajına herkesi bekliyoruz” dedi.

Karadeniz’in parlayan yıldızı, yeşil ve mavinin en güzel renk tonlarının buluştuğu Terme’nin Miliç sahilleri, sıcak hava fırsatını değerlendiren vatandaşlar tarafından dolup taşıyor. Çam ağaçlarıyla iç içe olan plajda içerisinde barındırdığı plaj, gezinti yolları, etkinlik alanı, kafeterya, piknik alanları, yürüyüş parkurları, mescit, düğün salonu, çocuk oyun alanları ve otoparklar her gün binlerce insanı ağırlıyor.

 

MİLİÇ DEĞER KATTI
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul Karadeniz’in gözde turizm mekanlarından olan Miliç plajına vatandaşların gösterdiği ilgiden çok memnun olduklarını dile getirdi.

Kul, “Mavi bayraklı Miliç plajı Terme’mize değer kattı. Terme sahilleri sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada tanınan, turizmin gözbebeği ve yerli, yabancı herkesin tercih edeceği bir turizm cenneti haline gelecek. Temiz kumsal, deniz ve yeni sosyal alanlarla turizmde markalaşmaya dönük yapıcı çalışmalarımız artarak devam ediyor. Herkesi Terme sahillerine bekliyoruz " diye konuştu.

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler