Terme-Çarşamba Derbisinde “Dostluk” Kazansın

12/04/2018

Samsun süper amatör ligde ligi 2. sırada bitiren Termespor BAL liginde oynayan Çarşambaspor’la play-out oynama hakkını kazandı. Futbolcuları ziyaret eden Belediye Başkanı Şenol Kul, “iki takımada başarılar diliyorum, dostluk kazansın” dedi.

Zorlu 24 haftalık ligi 56 puanla Havzaspor birincilikle bitirirken 50 puan ile Termespor 2. oldu ve Çarşambaspor’la playout oynama hakkını kazandı. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, son hazırlıklarını sürdüren Termespor kulübü futbolcularını antremanda ziyaret etti.

MORAL BULDUK

Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Oğuzhan Duran, Belediye Başkanı Şenol Kul’un ziyaret ve desteklerinden moral bulduklarını belirterek “Termespor’a sahip çıkmak ve destek vermek için tüm halkımızı play-out maçına bekliyoruz. Termespor yönetimi olarak biz verdiğimiz sözü yerine getirerek, Termespor’u playout maçına taşıdık. Şimdi sıra Terme'nin desteğinde. Terme’nin sahip çıktığı bir Termespor’a hizmet etmek, hedefleri doğrultusunda çalışmak, mesai harcamak, bedel ödemek boynumuzun borcudur.” şeklinde konuştu.

KUL’DAN BAŞARI DİLEĞİ

15 Nisan Pazar Günü saat 16.00’da Samsun Yeni 19 Mayıs stadında play-out maçında karşılaşacakları Çarşambaspor maçı için başarı dileklerinde bulunan Başkan Kul, “Her şeyden önce dostluğun ve centilmenliğin kazanmasını istiyorum. İki komşu ilçe takımının bu zorlu müsabakasında dostluğun kazanması bizim açımızdan çok önemli. Her iki takımda play-out u almak istiyor. Hedefimize giden bu yolda, bu maçtan galibiyet ile dönmeniz en büyük arzumuz. İki takımada başarılar diliyorum. “dedi.

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler