Terme Meclisi’nden Afrin Şehitlerine Dua

08/02/2018

Terme Belediyesi’nin şubat ayı meclisinde gündem Afrin harekatıydı. Belediye Başkanı Şenol Kul başkanlığındaki mecliste Afrin harekatında şehit düşen askerler için dua edildi.

Terme Belediyesi’nin şubat ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Şenol Kul başkanlığında gerçekleşti. 4 adet gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, Zeytin dalı operasyonunda verilen şehitler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu, dualar edildi.

DUALARIMIZ MEHMETÇİKLERİMİZLE

Başkan Kul, açılış konuşmasında Afrin harekatına değinerek, “Vatanımızın muhafazası ve milletimizin istikbali için canını feda eden tüm askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim, birlik ve beraberliğimize kast eden şer odaklarına fırsat vermeyen askerlerimize güç, kuvvet versin.  Şehit olan tüm askerlerimize Allah’tan rahmet acılı ailelerine sabır ve baş sağlığı diliyor, acılarını en derinden paylaşıyorum. Terörün bir an önce sona erip barışın sağlanması en büyük temennimizdir. Dualarımız Mehmetçiğimizle beraberdir” dedi.

Başkan Kul’un açılış konuşmasının ardından Belediye meclis üyesi Şenan Akbulut tarafından okunan Kuran-ı Kerim ve yapılan duaların ardından meclis gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler