Terme’de 3,5 Yılda 42 Yeni Araç, 10 Milyonluk Araç Parkı

26/12/2017

Terme Belediyesi vatandaşlara daha kaliteli bir hizmet sağlamak amacıyla araç filosunu güçlendirmeye devam ederek kaliteyi arttırıyor. Başkan Kul, “Terme Belediyesi olarak hizmette yürüyen değil koşan bir belediye olmaya devam ediyoruz” dedi.

Terme Belediyesi, daha kaliteli hizmet üretebilmek için makina parkını son teknolojik iş kamyonları ile güçlendiriyor. Terme Belediyesi çalışmalarında kullanmak üzere 2 adet yeni iş kamyonu ve 1 adet kamyonet satın alınarak araç filosunu daha da büyüttü. Filoya yeni dâhil olan araçların ekonomik değeri yaklaşık olarak 1 milyon lira.

2014 mahalli idareler seçimlerinden sonra alınan araçlar ve iş makinaları ile makine parkını güçlendiren Terme Belediyesi son alınan araçlarıyla gücüne güç kattı. Geçmişte işçisine, alacağına borcunu ödemede sıkıntı yaşayan belediyeden bugün zengin makine parkına ulaşan bir Terme Belediyesinin bulunduğunu ifade eden Başkan Şenol Kul,  alınan bu araçlar ile Terme’nin yeni projelerindeki çalışmaların daha da hızlanacağı belirtildi.

 

“3 YENİ ARAÇ DAHA!”

Terme Belediyesine 3,5 yılda 42 yeni araçla yaklaşık 10 milyon liralık araç kazandırdıklarını dile getiren Belediye Başkanı Şenol Kul ‘Güçlü ve kalıcı hizmetler yapabilmek için sahip olduğunuz araçların sağlam, düzgün ve çağın teknolojileri ile donatılması gerekir. Biz de bunun gereğini yapıyoruz. Geçen yıllarda aldığımız iş makinaları ve diğer araçlarımızdan sonra şimdi 2 adet yeni kamyon ve 1 kamyonet ile makine parkımızı daha da güçlendiriyoruz.” ifadesini kullandı.

 

“YÜRÜYEN DEĞİL KOŞAN BELEDİYE”

Hizmetleri hızlı, etkin ve kaliteli bir şekilde yerine getirebilmek için araç ve makine parkını güçlendirmeye devam edeceklerini belirten Kul,” Halka daha iyi hizmet amacıyla, yaklaşık 1 milyon liraya aldığımız kamyonlarımızı belediyemize kazandırdık. Bu araçlarla güçlenen makine parkımız ile zamandan ve işçilikten tasarruf ederek ilçe halkına çok daha etkin hizmet verilecektir. Gelişen ilçemizde hizmet kalitesini yükseltip temel belediyecilik hizmetlerini çok hızlı bir şekilde yerine getireceğiz. Aldığımız araçların ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Terme Belediyesi olarak hizmette yürüyen değil koşan bir belediye olmaya devam ediyoruz” dedi.

 

“5 YENİ ARAÇ GELECEK”

Belediye Başkanı Şenol Kul son olarak 1’i otobüs olmak üzere satın alma işlemleri devam eden 5 adet daha aracın çok yakın zamanda belediye hizmetlerine dâhil olacağını müjdeledi.

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler