Terme’de Ramazan Sokağına Mutlaka Uğrayın!

11/06/2017

Terme Belediyesi’nin vatandaşlara Ramazan ayının manevi atmosferini ve kültürel zenginliğini teneffüs ettirmek için hazırladığı Ramazan Sokağı programları yediden yetmişe tüm Terme’lilerin ilgi odağı oldu.

Ramazan ayının tüm güzelliklerini içeren programların yer aldığı Terme Ramazan Sokağında her gün farklı etkinlikler yer alıyor. Her akşam teravih namazından sonra tüm Terme’lileri Ramazan sokağında buluşturan Terme Belediyesi, çocuklar için tiyatro, Hacivat karagöz gösterisi ile hem çocuklara hem de ailelerine keyifli bir akşam yaşatırken, özellikle çocuk tiyatroları hem aileler, hem de çocuklar tarafından büyük beğeni topluyor.

 

ÇOCUKLARIN MUTLU OLDUĞU TERME
Ramazan sokağında, Terme Amazon Tiyatrosu tarafından çocuklar için “bencil ile tembel” oyunu sergilendi. Başkan Kul, "Çocukların mutlu olduğu bir Terme hayal ediyoruz. Onlar her şeyin en iyisine ve en güzeline layık. Onların gözlerindeki o mutluluğu görmek her şeye değer. Çocuklarımızı geleceğe hazırlamak için her türlü fedakarlığı yapmaya devam edeceğiz. Çünkü yarınımız bugünümüzden daha güzel olsun istiyoruz" dedi.

Ramazan geleneklerinin yaşatıldığı etkinliklerle her kesimden insanı bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını da vurgulayan Başkan Kul, “Vatandaşlarımızı birlik beraberlik içerisinde görmek bizim en büyük mutluluğumuz. Terme’mizde bu tür etkinlikler her zaman devam edecek” diye konuştu.

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler