Yaralı gazi polis Şahin’e Moral Ziyareti

25/01/2017

Başkan Kul “Gazilerimizin ve Şehit yakınlarımızın emrindeyiz, hizmetindeyiz”
Yaralı gazi polis Şahin’e moral ziyareti

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 10 Aralık’ta İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen bombalı terör saldırısında yaralanan İstanbul Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde görevli, Terme’li Polis Memuru Yavuz Selim Şahin’i baba evinde ziyaret etti. Kul “Gazilerimiz ve şehit yakınlarımız bizlere emanet. Her zaman onların emrindeyiz, hizmetindeyiz" dedi.

10 Aralık’ta İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen bombalı terör saldırısında yaralanan İstanbul Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde görevli, Terme’li Polis Memuru Yavuz Selim Şahin yaralandıktan sonra Haseki ve Şişli Etfal hastanesinde yapılan tedavisinin ardından 20 Ocak tarihinde Terme Söğütlü mahallesinde bulunan baba ocağına geldi.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Gazi Yavuz Selim Şahin’i Ak Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç ve Ak Parti Terme ilçe yönetim kurulu üyesi Hasan Ergün ile birlikte Söğütlü mahallesindeki baba evinde ziyaret etti. Bombalı saldırıdan yaralı olarak kurtulan gazi Şahin, saldırıda yaşadıklarını Başkan Kul ve ziyaretçilere anlattı.
Ziyarette konuşan Ak Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç “İnşallah ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunlar güçlü ülkemiz tarafından engellenecektir. Ülkemiz için şehit olan vatan evlatlarına Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyor, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum” dedi.

GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARININ EMRİNDEYİZ
Gazi polise ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Şenol Kul, gazi Yavuz Selim Şahin ve Babası İsa Şahin ile bir süre sohbet ederek “Terör karanlık yüzünü ülkemizde düzenlediği hain saldırılarla gösteriyor. Hain terör örgütü ne yaparsa yapsın milletimizin birlik ve beraberliğini asla bozamaz. Ulus olarak kenetlenip tüm bu zorlukların üstesinden gelmeyi bildik. Yapılan hain saldırılar bizleri bölemeyecek her zaman olduğu gibi daha da kenetleyecek. Yavuz Selim kardeşimin nezdinde tüm gazilerimize de minnettarlığımızı ve şükranlarımızı arz ediyor, sağlıklı, huzurlu ve hayırlı uzun ömürler diliyorum. Gazilerimiz ve şehit yakınlarımız bizlere emanet. Her zaman onların emrindeyiz, hizmetindeyiz" şeklinde konuştu.

Gazi polis memuru Yavuz Selim Şahin ise şehit olan arkadaşları gibi kendilerinin de her zaman canlarını vatan uğruna vermekten çekinmeyeceklerini belirterek Başkan Kul’a nazik ziyareti için teşekkür etti.

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler