Başkan Kılıç muhtarlarla istişare etti

25/12/2019

Başkan Kılıç muhtarlarla istişare etti

 Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, ilçesine bağlı 82 mahalle muhtarı ile bir araya gelerek, istişare toplantısı düzenledi.

 

 

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, muhtarlarla 2019 yılının son istişare toplantısını gerçekleştirdi.

 

Terme Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen istişare toplantısına Terme Belediyesi Başkan Yardımcısı Kemal Alemdar, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Ar, Terme Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Dinç, belediye birim müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

 

YOL HARİTASI NİTELİĞİNDE

Mahallelerde yaşanan sorunlarını tespit etmek ve muhtarların önerilerini almak amacıyla düzenli bir şekilde gerçekleştirdikleri toplantıların, kendileri için yol haritası niteliği taşıdığını belirten Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, "Birlik ve beraberlik içerisinde hizmet kalitemizi muazzam boyutlara taşıyacağız. Hep birlikte Terme'mizi daha ilerilere taşıyacağız. yerel seçimlerin ardından 9 aylık süreci tamamladık. Yol ortağımız siz değerli muhtarlarımızla en kılcal damarlara kadar inerek, ilçemize daha iyi nasıl hizmet ederiz, bunların kaygısını taşıyarak hareket ediyoruz. Her sorunu birlikte istişare ederek bu şehri yönetmeye talip olduk. Ve bunu gerçekleştirmek için hem vatandaşlarımıza hem size kapımız daima açık. Ayrıca düzenli hale getirdiğimiz bu toplantılarla sizlerle daha iyi iletişim kurarak, devamlı dirsek temasında bulunarak hizmet anlayışımızı hiç kimseyi kimseden ayırmadan yapıyoruz. 7/24 ilçe sakinlerimizin emrindeyiz" dedi.

 

 

Habere Ait Görseller

Benzer Haberler